Po - Pá: 08:00 až 17:00 So: 08:00 až 12:00 +420 739 645 905 vencl.kostelec@seznam.cz

Kromě širokého sortimentu klasických dřevěných obkladů z různých dřevin u nás můžete poptat i ozdobné obklady. Jsou vhodné pro každého z vás, kdo hledá variantu cílenou především na dokonalou estetiku a zajímavý vzhled. Dekorační obklady se mohou vyjímat nejenom na různých místech ve vašem interiéru, ale některé z nich se hodí i do exteriéru.

Kromě širokého sortimentu, ze kterého si jistě vyberete i vy, můžeme zaručit i příznivou cenu. Jsme dobrou volbou pro toho, kdo chce vylepšit své bydlení s přihlédnutím k možnostem svému rozpočtu. Neváhejte a podívejte se, jaké levné obklady pro vás nabízíme. Navíc stále s jistotou skvělého vzhledu a vysoké kvality.

Ozdobné obklady vybírejte především podle vašeho vkusu a toho, jaký efekt chcete s jejich použitím dosáhnout. Velmi populární jsou mnohé imitace klasických přírodních materiálů. Zde doporučíme imitace kamenných obkladů, které jsou velmi žádaným sortimentem. K dispozici však máme možností mnohem více.


Stěnový obklad Sofia

Dekorační kamenný stěnový obklad SOFIA, zhotovený ve tvaru imitace kamene v odstínu sahara. Materiál použitý na zhotovení dekoračního kamene je sádra. Drsnější struktura zabezpečuje výrazné efekty při střídaní denního nebo nočního světla. Díky tomu to efektu stěna dostava výraznější vzhled. Dekorační obkladový kámen ze sádry, zachovává strukturu a krásu přírodního stavebního materiálu. Kontinuální probarvení a přirozeně vypadající plocha povrchu je předpokladem široké škály využití v interiérech. Dekorační sádrový kamen je dodávaná v obdélníkových formátech o rozměrech dxšxh 370x120x20 mm, které umožňují lehkou montáž.Stěnový obklad je balen do krabic po 0,49 m2, váha 9,5 kg.

Cena je uvedená za balení: 190,- Kč s DPH


Dekorační kámen Aragon Cerrad v cihlové barvě

Materiál použitý na zhotovení dekoračního kamene je klinkier.Použití:vnejší a vnitrní fasády.Dekorační  kamen je dodávaná v obdélníkových formátech o rozměrech dxšxh 450x150x9mm, které umožňují lehkou montáž.Stěnový obklad je balen do krabic po 0,6 m2, váha 10,6 kg.

Cena je uvedená za balení: 250,- Kč s DPH


Dekorační kámen Aragon Cerrad v pískové barvě

Materiál použitý na zhotovení dekoračního kamene je klinkier.Použití:vnejší a vnitrní fasády.Dekorační  kamen je dodávaná v obdélníkových formátech o rozměrech dxšxh 450x150x9mm, které umožňují lehkou montáž.Stěnový obklad je balen do krabic po 0,6 m2, váha 10,6 kg.

Cena je uvedená za balení: 250,- Kč s DPH


Fasádní řezný obklad Cerrad v červené barvě a hladkém provedení

Materiál klinkier. Použití: vnější a vnitřní fasády. Stěnový obklad  je dodávaný v obdélníkových formátech o rozměrech dxšxh 250x65x6mm, které umožňují lehkou montáž Stěnový obklad je balen do krabic po 0,52m2, vaha 7,8kg.

Cena je uvedená za balení: 150,- Kč s DPH


Fasádní řezný obklad Cerrad v červené barvě rustikální

Stěnový, fasádní obklad řezný, odstín červený RUSTIKO ROTT CERRAD. Použití: vnější a vnitřní obloženi stěny a fasády. Materiál klinkier, barva červená. Rozměry tloušťky 0,65 cm, délka 25 cm, šířka 6,5 cm. Stěnový obklad je balen do krabic po 0,52 m2, váha 7,8 kg.

Cena je uvedená za balení: 160,- Kč s DPH


Dekorační kámen Harvard bílý 

Materiál použitý na zhotovení dekoračního kamene je sádra. Použití je možné pro vnitrní obklád. Dekorační  kamen je dodávan v obdélníkových formátech. Rozměry jsou: šířka je 6,8 cm a delky jsou 13,5 cm, 20 cm, 27 cm. Stěnový obklad je balen do krabic po 0,44 m2, váha 7,5 kg.

Cena je uvedená za balení: 320,- Kč s DPH